Druhá etapa kancelářského projektu Classic 7 dokončena | e15.cz

Druhá etapa kancelářského projektu Classic 7 dokončena

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Developer AFI Europe Czech Republic dokončil výstavbu druhé fáze kancelářského projektu Classic 7 Business Park v pražských Holešovicích. Nová budova nabízí celkem přes 11 000 čtverečních metrů pronajímatelné plochy v sedmi nadzemních podlažích, k dispozici bude 225 parkovacích stání ve dvou podzemních podlažích. Generálním dodavatelem byla společnost IMOS Brno, architektonický návrh pochází, stejně jako u první fáze, od společnosti CMC architects.

„Věříme, že stejně jako první fáze Classic 7, která je z 90 procent pronajata, najde brzy své nájemce i tato nová reprezentativní budova. Kromě inspirativní atmosféry Holešovic nabízí nový projekt jak dobrou dopravní dostupnost do centra Prahy, tak vynikající občanskou vybavenost lokality. Vedle již fungujících služeb v první fázi projektu, jako jsou například restaurace, kavárna, obchod s novinami, čistírna oděvů, kopírovací centrum, bankomat a jednací sál, plánujeme vybudovat ve druhé fázi projektu supermarket, lékárnu, další stravovací zařízení a případně jiné služby, které nájemcům poskytnou plný komfort,“ říká generální ředitel AFI Europe Czech Republic Doron Klein.

Druhá fáze projektu navazuje na první fázi, která vznikla rekonstrukcí dvou objektů bývalého holešovického parního mlýna, jehož historie se začala psát v roce 1911. Stavební práce na druhé fázi začaly v polovině roku 2011, dokončením vznikl uzavřený areál se čtyřmi budovami a klidovou zónou pro nájemce v atriu.

AFI Europe Czech Republic působí v zemi od roku 1997 a svou developerskou činnost zaměřuje na administrativu, maloobchod, bydlení a logistiku. V posledních letech dokončila řadu projektů, mezi nimiž jsou Palác Flóra, rezidenční komplex Korunní Dvůr, nákupní centrum AFI Palace Pardubice, první fáze rezidenčních projektů Tulipa Rokytka či Tulipa Modřanská rokle a logistický park D8 European Park. Na poli kancelářských projektů AFI Europe Czech Republic dokončila první a druhou fázi projektu Classic 7 Business Park a pracuje na přípravě kancelářského projektu AFI Karlín business Centre. V současné době probíhá výstavba druhé fáze rezidenčního projektu Tulipa Rokytka.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video