EKOSPOL prodává nové byty na Barrandově za méně než 40 tisíc korun za metr čtvereční | E15.cz

EKOSPOL prodává nové byty na Barrandově za méně než 40 tisíc korun za metr čtvereční

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost EKOSPOL zahájila prodej nových bytů ve zbrusu novém projektu Výhledy Barrandov. Ceny bytů zde začínají již na 39 300 korun za metr čtverečních včetně DPH a průměrná cena všech bytů v projektu leží pod hranicí 45 tisíc korun za metr čtvereční včetně DPH. Ve srovnání s konkurenčními projekty na Barrandově je EKOSPOL levnější o 17 procent.

„Ceny bytů u projektu Výhledy Barrandov, stejně jako u všech dalších projektů připravovaných již v době recese, se nám podařilo stlačit na skutečné minimum. V praxi to znamená, že nový vysoce kvalitní byt 1+kk zájemci zakoupí již za 1,4 milionu korun, byt 2+kk za 1,7 milionu korun a byt 3+kk za 2,9 milionu korun. Všechny ceny jsou samozřejmě včetně DPH,“ vypočítává Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL.

EKOSPOL tak jako první developer proniká se skutečně cenově dostupnými byty do renomovaných a atraktivních lokalit s výbornou dopravní dostupností centra Prahy a úplnou občanskou vybaveností. Dosud se totiž nové byty v cenách od 35 do 50 tisíc korun za metr čtvereční nabízely pouze v okrajových lokalitách, a kdo chtěl víc, musel si připlatit. „Stačí se podívat na největší české internetové realitní servery. Za ceny, za které my na Barrandově prodáváme nové byty, se tam běžně nabízejí byty v desítky let starých panelácích,“ říká Evžen Korec.

Projekt Výhledy Barrandov tvoří dva moderní devítipodlažní bytové domy s celkem 290 byty, které vyrostou ve dvou etapách na samotném vrcholu Barrandova. Díky tomu převýší veškerou okolní bytovou zástavbu a poskytnou svým obyvatelům unikátní výhled přímo do chráněného Prokopského údolí a na panorama Prahy. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje stanice tramvají Sídliště Barrandov, vzdálená pouhé tři minuty klidné chůze. V první etapě nabízí projekt Výhledy Barrandov celkem 145 bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Každý byt má navržen balkon nebo terasu. Ustupující horní podlaží dávají vzniknout luxusním bytům o dispozicích 4+kk a 5+kk s obrovskými terasami nabízejícími úchvatný výhled 180 až 270 stupňů. V suterénu bytových domů najde zázemí 264 krytých garážových stání a další prostory vybavenosti pro nové obyvatele domů.

Oblíbená lokalita Barrandova čelila velké developerské aktivitě především v letech realitního boomu mezi roky 2005-2008, kdy zde vzniklo přes tisíc nových bytů. Potenciál zdejšího území tak byl do značné míry již vyčerpán, takže byty v projektu Výhledy Barrandov jsou jednou z posledních šancí, jak získat kvalitní a cenově dostupný nový byt v této lokalitě.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video