KARLÍN GROUP prodal administrativní budovu KEYSTONE | E15.cz

KARLÍN GROUP prodal administrativní budovu KEYSTONE

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
KARLÍN GROUP uzavřel smlouvu o prodeji administrativní budovy KEYSTONE společnosti Investec-GLL Global Special Opportunities Real Estate Fund pod vedením GLL Real Estate. Společnost REALTY Pobřežní, a.s., člen skupiny KARLÍN GROUP podepsala s GLL smlouvu o prodeji budovy KEYSTONE formou tzv. forward sale. Jedna z největších transakcí na pražském trhu nemovitostí od začátku tohoto roku byla uzavřena ještě před dokončením stavby objektu. Budova bude dokončena v prosinci 2011.

“Jsem přesvědčen, že úspěch tohoto zdařilého projektu na nároží původní zástavby Karlína je důležitým krokem v probíhajícím rozvoji celé čtvrti,” říká Serge Borenstein, prezident KARLÍN GROUP.”Není pochyb, o tom že Karlín jej již etablovanou pražskou čtvrtí nabízející kvalitní administrativní a residenční projekty, “dodává.

Architektonicky výjimečný objekt KEYSTONE, navržený švýcarskými architekty EM2N, je novodobou interpretací českého kubismu a nabídne 6 500 m2 prémiových kancelářských a komerčních ploch. Budova KEYSTONE splňuje veškeré nároky na moderní kancelářské prostory a bude ji tvořit 8 nadzemních podlaží. Kromě kanceláří nabídne i 850 m2 obchodních ploch a ve 3 podzemních podlažích také parkovací místa. Výstavbu zajišťuje společnost Průmstav a.s. ze skupiny Vinci Construction. KEYSTONE je společným projektem developerské skupiny KARLÍN GROUP a jednoho z jejích investorů, švýcarské společnosti Cornerstone. Kancelářské plochy objektu jsou pronajaty společnosti SMP ze skupiny Vinci Group, jedna ze dvou obchodních jednotek má již také svého budoucího uživatele, který zde otevře showroom.

KARLÍN GROUP při jednání po právní stránce radila AK Rutland Ježek, poradcem GLL byla advokátní kancelář Salans a makléř Strategic Property Investments.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video