Marylin Manson se v neděli chystá šokovat Prahu | E15.cz

Marylin Manson se v neděli chystá šokovat Prahu

Michal Nosek

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Marylin Manson se ve svém aktuálním albu Heaven Upside Down vrací do doby své největší slávy z z konce devadesátých let. Je temně rockové s metalovým nádechem. Co je však neméně důležité je zpěvákův vizuál, kterým své věrné fanoušky dokáže vždy vyděsit.

Manson je připraven šokovat i v neděli 19. Listopadu i publikum v pražské Tipsport Aréně. Kromě osvědčených hitů pražskému publiku představí i všech deset skladeb z nové desky.

Ta vyvolala velký rozruch ještě dřív, než jí kdokoli slyšel. Autor totiž na poslední chvíli změnil název z původního Say10 a protáhl oficiální vydání o několik měsíců. Pražský koncert pořádá agentura D Smack U Promotion.


Blíží se prezidentské volby 2018. Kdo z devíti kandidátů na prezidenta zvítězí? Sledujte volební speciály s komentáři i okamžitými online výsledky. První kolo prezidentské volby 2018 se bude konat už 12. a 13. ledna. Pokud žádný kandidát nezíská dostatečnou převahu, druhé kolo prezidentských voleb 2018 se uskuteční o dva týdny později, 26. a 27. ledna.


Podívejte se na starší snímky Marylina Mansona

 

Marilyn Manson ve zpovědnici: Praha je krásné město s výtečným absintem, umění musí být zlé

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video