Obyčejné vs. originální dárky pro pivaře | e15.cz

Obyčejné vs. originální dárky pro pivaře

ZDROJ: Manboxeo
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Vaření i pití piva neodmyslitelně patří k české tradici. Zkuste tuto tradici povýšit na netradiční zážitek a darovat originální dárky, na které budou obdarovaní ještě dlouho vzpomínat. Pokud máte ve svém okolí pivaře a hledáte pro něj netradiční dárek, určitě ho neuspokojí obyčejné pivo z obchoďáku zabalené v dárkové krabici pro muže, narozeninovém boxu nebo papírové tašce.

Co na to jít jinak? Ani dárky pro muže nemusejí být nuda. Máme pro vás tip na dárek, který všem vyrazí dech a už jen jeho samotné otevírání bude výjimečným zážitkem pro všechny zúčastněné. A hlavně mnohem zábavnější než rozvazování mašle, rozbalování dárkových krabic pro muže nebo papírových boxů k narozeninám.

A co to je? Originální Manboxeo dárková Bedna s páčidlem od Manboxeo.cz. Žádná malá dárková bedýnka nebo malý box s páčidlem, ale pořádná dřevěná Manboxeo Bedna pro chlapa plná unikátních a originálních produktů. Je poctivě zatlučená hřebíky a dodávána s páčidlem.

Už je vám to jasné? Ano! Aby se muž k dárku dostal, musí si ho nejdřív vypáčit. Takže žádná nuda, Manboxeo Bedna je vtipný dárek plný unikátních produktů, který potěší každého muže!

Bedny plné toho nejlepšího piva

Víte, jaká piva jsou ze všech nejlepší? Podle hodnocení na nejuznávanějším recenzním portálu Ratebeer.com jsou to piva, které jsme vybrali do našich Beden pro pivaře.

⁠Najdete tu ty nejlepší pivní speciály z celého světa –⁠ Německa, Skotska, Velké Británie, Japonska, Belgie, Itálie a Ameriky. A k nim i masové pochoutky, ručně vyráběné anglické chipsy Brown Bag Crisps (dle Great Taste nejlepší crisps v Británii) i něco sladkého. A k tomu ještě cool pivní doplňky –⁠ Manboxeo nerezový chladicí půllitr, který díky dvojité stěně udrží pivo dlouho vychlazené, a Manboxeo podtácky s otvírákem.

Takže pokud hledáte dárek k narozeninám, svátku nebo jen tak, Manboxeo Bedny pro pivaře jsou nejlepším dárkem pro ty, kteří chtějí okusit rozmanitost pivních chutí z celého světa!

Autor: Manboxeo

Manboxeo originální dárek k narozeninám plný prémiových obsahů

Na Manboxeo.cz nenajdete jen Bedny pro pivaře, ale i další Bedny k narozeninám a jiným příležitostem plné prémiových obsahů –⁠ pro gurmána, kafaře, rybáře, whiskaře, fitkaře nebo Bedny plné specialit, sladkostí, rumu a další.

Tak nezapomeňte

Až budete na internetu hledat netradiční dárek pro muže, nezadávejte do vyhledávače slova jako box k narozeninám, box s překvapením nebo narozeninové boxy. Zapamatujte si Manboxeo dárkové Bedny pro muže od Manboxeo.cz.

Manboxeo.cz –⁠ Prémiové produkty. Originální balení. Zážitek pro všechny.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery