Personálie | E15.cz

Personálie

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Do pražské pobočky mezinárodní realitně poradenské společnosti Colliers International nastoupil Stephen Connor, který byl jmenován ředitelem oddělení oceňování nemovitostí a poradenství. Rozšíří tak stávající tým oddělení.

#####Oceňování nemovitostí v Co lliersu povede Connor

Stephen Connor přichází do Prahy z varšavské kanceláře Colliers International, kde tři roky pracoval v oddělení oceňování nemovitostí, z toho poslední rok toto oddělení řídil. Stephen pracoval pro mezinárodní klienty a největší hráče na polském trhu a podílel se rovněž na koordinaci přeshraniční spolupráce mezi ostatními pobočkami v regionu střední a východní Evropy, na niž naváže i v Praze. Před nástupem do Colliers International se 12 let věnoval oceňování nemovitostí ve veřejném sektoru v rodném Skotsku. Stephen Connor (40) je člen Královského institutu certifikovaných odhadců (RICS).

#####Augustine Hotel Prague má nového ředitele

Zástupci Augustine Hotel Prague, jednoho z předních pětihvězdičkových de luxe hotelů v Praze, který je součástí sítě luxusních hotelů Rocco Forte, oznámili jmenování nového generálního ředitele, jímž se stal Ken Dittrich.

#####CBRE rozšiřuje své řady

Mezinárodní realitně poradenská společnost CB Richard Ellis přijala Jana Kratochvíla (39) do pozice Associate Directora v oddělení zastupování nájemců a globálních korporátních služeb. Kratochvíl přichází do CBRE z konkurenční společnosti Knight Frank, kde působil v posledních 10 letech a získal zde zkušenosti z českého realitního trhu. Jan Kratochvíl vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové se specializací na biologii a tělocvik.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video