RE/MAX podporuje malé a střední podnikání | E15.cz

RE/MAX podporuje malé a střední podnikání

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Realitní síť RE/MAX přichází na trh s novým programem podpory malých a středních podnikatelů. Součástí balíčku je řada výhod, ale především i exkluzivní sleva pro rozjezd nového podnikání v oblasti realit.

Síť RE/MAX funguje systémem franšízy. Každý zájemce, který se rozhodne otevřít si svou realitní kancelář, má díky franšízingovému systému řadu výhod oproti konkurenci. „Bohužel řada lidí v České republice stále neví, co mají za koupi franšízingové licence očekávat. Nezbytné je prozkoumat systém, na kterém je daná franšíza založena a důkladně ověřit, co za své prostředky dostanu a budu dostávat,“ říká David Krajný, prezident společnosti RE/MAX.

Systém franšízy poskytuje svobodu majiteli a zároveň podporu a výhody silné značky v oblasti realit. Nový program realitní sítě RE/MAX na podporu malých a středních podnikatelů - Business Incubator, poskytuje zájemci kompletní zaškolení, pomoc s rozjezdem podnikání a mimořádnou slevu spojenou s pořízením franšízy. Dále pak asistenci marketingového specialisty s uvedením kanceláře na trh a v neposlední řadě unikátní podmínky u dodavatelů, aby počáteční investice byla co nejmenší.

Při výběru správné franšízy je důležité klást důraz i na její silné zázemí v Evropě. Existuje mnoho franšíz silných ve Spojených státech nebo v Číně, které ale v Evropě vůbec nejsou a u těch lze předpokládat, že si nebudou moci velké investice dovolit. „Zatímco u nových firem z deseti startupů přežijí dvě, u nás z nových kanceláří přežije osmdesát procent,“ vysvětluje Krajný.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video