Rezidenční komplex Tulipa Rokytka bude dokončen letos | E15.cz

Rezidenční komplex Tulipa Rokytka bude dokončen letos

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Druhá fáze rezidenčního komplexu Tulipa Rokytka vstupuje do další etapy výstavby – právě byla dokončena jeho hrubá stavba. V projektu v Praze 9 – Vysočanech bude 92 bytů o velikosti 1 + kk až 4 + kk. Developerem je AFI Europe Czech Republic společně s firmou CASTA, která je zároveň generálním dodavatelem stavby. Architektonický návrh je od společnosti LOXIA. Dokončení stavby je naplánováno na konec roku 2012, uvedla AFI.

Byty z první fáze bytového komplexu Tulipa Rokytka jsou již všechny prodány a společnost AFI předpokládá, že stejně úspěšná bude i druhá fáze projektu. Téměř vyprodán je i další rezidenční projekt Tulipa Modřanská rokle, v kterém jsou volné poslední dva byty ze 120.

Tulipa Rokytka se nachází přímo u stanice metra Českomoravská a v blízkosti stanice metra Vysočanská. Cesta do centra města tak zabere pouhých 10 minut. Kromě metra jsou v krátké docházkové vzdálenosti také stanice tramvají a nádraží Praha – Libeň. Nedaleko je i obchodní centrum Galerie Harfa se supermarketem a 160 obchody, službami, restauracemi, kavárnami a DinoParkem. K odpočinku lákají dva blízké veřejné parky Rokytka a Podviní, které lze kromě procházky využít i pro jízdu na kole na nových cyklostezkách. V docházkové vzdálenosti od Tulipy Rokytky je i zdravotnické středisko a školy.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video