V rumunském metru nabízejí úryvky z knih | E15.cz

V rumunském metru nabízejí úryvky z knih

V Rumunsku si lidé v metru mohou stáhnout ukázky knih. (Foto: Humanitas)
V Rumunsku si lidé v metru mohou stáhnout ukázky knih. (Foto: Humanitas)
• 
ZDROJ: Humanitas

Miloslav Hamřík

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nezvyklou reklamní kampaň představil v Bukurešti jeden z mobilních operátorů. Do stanice metra Piata Victoriei nechal vylepit tapety s knihami, na kterých jsou umístněné QR kódy.

Pomocí nich si mohou cestující do svých telefonů nebo tabletů stáhnout části elektronických knih nebo jejich nahrávek zdarma a to nezávisle na mobilní síti, kterou využívají.

Digitální knihovna v metru obsahuje plnou verzi jedné knihy a ukázky ze 49 dalších knih a deseti audioknih. Ze zahraničních spisovatelů jsou v knihovně zastoupeni například Paulo Coelho, C.S. Lewis nebo Lev Nikolajevič Tolstoj. Jednou z audioknih je dílo Franze Kafky Proměna.

Úryvky knih budou cestujícím v metru k dispozici do konce října a v případě, že čtenáře zaujmou, mají možnost si jejich kompletní verze zakoupit na stránkách vydavatele v elektronické formě.

Operátor spolupracoval na kampani s nakladatelstvím Humanitas a má za cíl podpořit díla současných převážně rumunských autorů.

Autor: Miloslav Hamřík

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.