Velká Windows 8 zeď a další technologie Microsoftu v novém inovačním centru WBI | E15.cz

Velká Windows 8 zeď a další technologie Microsoftu v novém inovačním centru WBI

Jan Mühlfeit v inovačním centru WBI Systems.
Jan Mühlfeit v inovačním centru WBI Systems.
• 
ZDROJ: WBI

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nejnovější technologie Microsoftu je možné si vyzkoušet v novém inovačním centru v Praze, které otevřela společnost WBI Systems. Kromě velké "dlaždicové" Windows 8 stěny o rozměrech 11 krát 3 metry je k dispozici třeba dotykový stolek Surface 2.0 či cloudové technologie největší softwarové firmy světa.

WBI Systems je jedním z nejvýznamnějších českých partnerů Microsoftu. Právě přes partnery Redmond realizuje drtivou většinu svých obchodů a implementací technologií u zákazníků. WBI integruje všechny produkty Microsoftu a nad nimi vytváří i doplňková řešení. Inovační centrum tak má mimo jiné sloužit k prezentacím, školením či představování nových a aktuálních produktů.

„Inovační centrum se pro nás stane významným obchodním a marketingovým nástrojem. Naši zákazníci v něm budou moci získat zcela konkrétní představu o tom, jak jim námi nabízené řešení dokáže konkrétně pomoci při jejich každodenní práci,“ vzkazuje obchodní a marketingový šéf WBI Tomáš Sýkora.

Nové inovační centrum se nachází přímo v budově českého Microsoftu v BB Centrum v Praze.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.