VIDEO: Na kole do koruny stromu | E15.cz

VIDEO: Na kole do koruny stromu

nes

Share on Facebook Messenger
Obydlí v koruně stromu (nebo posazené mezi koruny) dýchá romantikou. Mohou to být bungalovy se vším komfortem, které si oblíbili třeba odbře situovaní a lehce výstřední Britové, nebo si na stromě můžete zbudovat jen přístřešek podobný bunkru Barta Simpsona. Po jednoduchém stromovém domě zatoužil i Ethan Schlussler, který si k němu zbudoval i originální přístup.

„Obydlí je v devítimetrové výčce a ještě není úplně hotové,“ píše stavitel-dobrodruh. „Unavovalo mě šplhat půlmilionkrát denně nahoru a zase slézat dolů po žebříku a výtah udělaný z bicyklu tenhle problém vyřešil. No, řekněte, nechtěli byste taky takový. Ocením vaše dotazy i komentáře.“

ZEN oceňuje vtip, vynálezeckého ducha i smysl pro romantiku stavitele Schlusslera. Z technického hlediska je půvabné zejména použití cyklobrzdy k přibržďování výtahu cestou dolů. Protilehlé závaží naopak pomáhá panu domácímu při výstupu vzhůru.

Autor: nes

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.