„Volání za babku“ bude nejlevnějším virtuálem. Jde proti neomezeným tarifům | E15.cz

„Volání za babku“ bude nejlevnějším virtuálem. Jde proti neomezeným tarifům

„Volání za babku“ bude nejlevnějším virtuálem. Jde proti neomezeným tarifům
operátoři, SIM, telefon
• 
ZDROJ: profimedia.cz
Revoluce teprve přijde, hlásá nový virtuál a slibuje volání do vlastní sítě pod jednu korunu a pod dvě koruny za minutu do ostatních sítí. Nabídku odhalí už za týden.

Neuspokojila vás dosavadní mobilní revoluce? Nepotřebujete neomezený tarif za sedm stovek? Pak si v kalendáři zakroužkujte datum 30. května 2013. Své služby totiž právě za týden představí a za osm dní spustí nový virtuální operátor, který slibuje „volání za babku“. Půdu pod nohama si dělá už nějaký ten pátek na Facebooku a nedávno také spustil do ruda laděný web volanizababku.cz, kde prozatím běží odpočet.

Nový virtuál slibuje cílit své služby na domácnosti. Jeho Facebook prostupují varování před tzv. šedými virtuály, ale hlavně slíbil následující: volat se u něj bude pod 2 koruny za minutu, ve vlastní síti pak pod jednu korunu! Pokud tedy budou platit sazby řekněmě 1,90 Kč/min., respektive 0,90 Kč/min. do vlastní sítě, opravdu půjde o nejlevnější předplacenku na trhu.

Pro připomenutí: u nikoli neomezených tarifů O2 i T-Mobile platí sazba mimo vlastní síť 3,50 korun, u Vodafonu zaplatíte rovnou pětikačku. Tedy alespoň než červený operátor představí nové tarify Red. Aktuální srovnání tarifů najdete na serveru MobilMania.cz.

Volání za babku ale u jednoho tarifu skončit neplánuje. Operátor prý chystá rovnou čtyři tarify: „Chápeme, že z nabídky nově vzniklých operátorů jste po právu naštvaní. Můžeme vám ale slíbit, že nehodláme kopírovat ceny konkurence. Můžete se těšit na čtyři tarify, které vás jistě zaujmou.“

Pokud „Volání za babku“ dodrží své sliby a nabídne volání pod dvě koruny za minutu, strčí do kapsy Bleskmobil i Tesco Mobile. V souboji s Mobil.cz rozhodne disciplína mobilní data. Uvidíme za týden.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!