Vousy připravily Santovi pernou chvilku, visel za ně půl hodiny v obchoďáku | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

Vousy připravily Santovi pernou chvilku, visel za ně půl hodiny v obchoďáku

Vousy připravily Santovi pernou chvilku, visel za ně půl hodiny v obchoďáku
Vánoce jsou tady a Santové míří do nákupních center
• 
ZDROJ: Profimedia

ČTK

Ani Santa Claus, který je v části světa neodmyslitelnou součástí Vánoc, se občas nevyhne kuriózním nehodám. Přesvědčil se o tom Santa, který v nákupním středisku v britském Readingu zůstal viset pod stropem zachycen za vousy.

Jak informoval zpravodajský server BBC News, který má videozáznam celé události, figurant v červeném obleku Santa Clause s jeho typickým bílým plnovousem se spouštěl otvorem ve stropě po laně do prodejního sálu obchodního střediska v rámci tradiční ceremonie rozsvěcení vánočních světel. Při sestupu se mu ale vousy zapletly do lana a on uvízl ve výšce asi 4,5 metru, kde bezmocně visel zhruba půl hodiny.

„Všichni se mu smáli. On opravdu nevěděl, co má dělat,“ řekl BBC očitý svědek Ryan Gaudreau.

Marketingová manažerka střediska Stephanie Maynardová dodala, že Santa neutrpěl žádnou újmu. „Mohl jednoduše ty vousy sundat a slézt, ale byl takový profesionál, že nechtěl zklamat děti,“ uvedla. „Někteří lidé z toho byli absolutně v šoku, zatímco jiní tvrdili, že nic legračnějšího ještě nikdy neviděli.“

Nakonec se po dalším laně spustil zcela neokostýmovaný technik, který Santovy vousy z lana odstříhal a ten mohl konečně dokončit sestup dolů.

Autor: ČTK
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!