Webová událost roku | E15.cz

Webová událost roku

Webová událost roku
Webová událost roku
• 

.

WebExpo je největší konference ve střední Evropě pro ty, kdo jsou v online prostředí. Přijede více než 1 400 online expertů z celého světa. Na sestavení programu se podílela česká internetová špička, takže na řadu přijdou aktuální témata, která hýbou online světem. Letošní ročník WebExpo se bude odehrávat na sedmi místech v centru Prahy, pár kroků od sebe.

Pátek patří workshopům, ale pospěšte si, začíná být vyprodáno.

Webová událost rokuWebová událost rokuAutor:

Sobotu zahájí Přednáška Lukáše Hurycha „Jak poznat, co je špatně na nákupním procesu e-shopu“. Pavel Ungr nám představí „Wordpress jako rychlé řešení online prezentace za 30 minut“. V poledne vystoupí ve Světozoru Ilona Filipi a proradí, jak získávat zakázky v zahraničí krok za krokem. Dvě přednášky na půdě České spořitelny se týkají e-mailů - Advanced E-Mail Marketing - Using Frequency Optimization and Recommendation Technology to Drive News a Opportunities and Possibilities of Transactional Emails. Den téměř zakončí Pavel Zima, který bude vyprávět o propojení vlastního hobby s prací.

Webová událost rokuWebová událost rokuAutor:

Neděle odstartuje vystoupením Jana Širmera a Pavla Šrámka v Divadle bez zábradlí na téma bezpečnostní hrozby na webu. O své zkušenosti s testováním pro SME se rozdělí Martin Pěnička a Jan Rudinský. Jan Řezáč svoji novou knihu Web ostrý jako břitva. Osobnost českých sociálních sítí a nezdolný běžec Miloš Čermák nám poví, Proč miluje noviny. Nakonec Romanu Appeltauer, který bojuje za více konverzí a Michal Kubíček a jeho rady Jak si (ne)nechat hacknout Wordpress stránky.

Webová událost rokuWebová událost rokuAutor:

Večery: Na začátek i konec (pátek 12. září a neděle 14. září) WebExpo2014 jsou pro návštěvníky připraveny párty. Co ale se sobotním večerem? Vyberte si ze 4 networkingových programů. V Klubu cestovatelů se od 17:00 sejdou ti, co se zabývají frontendem. Asociace UXáků v Era Světě přichystala sérií kreativních workshopů s názvem Večer designových her. Poslední středu si v H1 připravili i pro WebExpo, ta se odehraje v CEVRO Institutu v místnosti 205. Téma? Data, Medium Data, Big Data. Jak data pomáhají při tvorbě webů a online strategie nebo i ke zvýšení tržeb. Nepropásněte také setkání Pioneers Unplugged ve Wayře.

Praha bude internetová, nepropásněte to!

Webová událost rokuWebová událost rokuAutor:

Autor: .
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!