Martin Burda: Koupit kus pole je jako kupovat obraz | E15.cz

Martin Burda: Koupit kus pole je jako kupovat obraz

Martin Burda: Koupit kus pole je jako kupovat obraz
Martin Burda
• 
ZDROJ: Michael Tomeš/E15
7. října 2017 • 06:00

Chtěl bych investovat zhruba půl milionu korun. Mohu s takovouto částkou přemýšlet o investicích do půdy?

Za půl milionu korun v dnešní době koupíte přibližně dva hektary kvalitní

Tato služba je placenáKupte si předplatné a poraďte se s nejlepšími odborníky
Roční předplatné1899 Kč

Ušetříte 489 Kč oproti měsíčnímu předplatnému

Objednat
Čtvrtletní předplatné499 Kč

Ušetříte 98 Kč oproti měsíčnímu předplatnému

Objednat
Měsíční předplatné99 Kč

Cena 99 Kč platí pro první měsíc pro nové předplatitele. Další následující měsíc stojí 199 Kč.

Objednat
Firemní předplatné
Roční licence pro firmy a instituce objednávejte zde

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Premium poradna

Daniel Drahotský
ředitel divize Finanční trhy v J&T BANCE
Působí v J&T BANCE od června 2010 na pozici ředitele divize Finanční trhy. Na českém kapitálovém trhu se pohybuje od začátku devadesátých let. V minulosti řídil investiční firmu Wood & Company Funds, v České spořitelně inicioval vznik několika podílových fondů a řídil prodej institucionální klientele. „Nejraději mám akcie, dluhopisy, fondy i jednoduché opce,“ říká. „Nemusím naopak příliš komplikované struktury s nepřehlednou spletí rizik.“ Vystudoval Vysokou školu ekonomickou, Rochester Institute of Technology a Bankovní institut vysoká škola. Volný čas nejraději věnuje svým dvěma dětem, cestování a jakýmkoli outdoorovým aktivitám včetně kola, horské turistiky a zejména potápění.
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Investujte jako miliardáři

Koupit? Prodat? Investovat? Akcie, zlato, eura, dolary, exotické měny, bitcoin, pozemek, investiční byt, obrazy, fondy, forex , dluhopisy, start-up… Poraďte se s odborníky, kteří se starají o peníze miliardářům VIP Investiční poradna na e15.cz/premium

Své otázky posílejte pomocí formuláře na této stránce, snažte se popsat svůj problém co nejpřesněji. My je odborníkům předáme a odpověď zveřejníme bez vašich osobních údajů.

Disclaimer:

Informace obsahující názor, prognózu nebo úvahu redakce, konkrétní fyzické osoby (včetně, nikoli však výlučně poradců zaměřených na konkrétní obor), právnické osoby nebo jakékoli jiné osoby, nepředstavuje pokyn, doporučení nebo radu uživateli této stránky (dále jen „Uživatel“) a Uživatelé nejsou žádným způsobem vyzýváni k jejich respektování, ani nepředstavuje nabídku na poskytnutí jakékoli služby nebo na realizaci jakéhokoli obchodu. Takto publikované informace jsou adresovány široké veřejnosti a neberou v potaz osobní ani ekonomickou situaci, záměry a očekávání konkrétních Uživatelů a nemohou samy o sobě, ani ve spojení s jinými informacemi publikovanými v rámci Služby být podkladem pro kvalifikované rozhodnutí Uživatele nebo jakékoli jiné osoby a nemohou nahradit vlastní úvahu nebo konzultaci s odborníkem v dané oblasti. Takto publikované informace se zpravidla vztahují k situaci v místě a čase, kdy byly publikovány a provozovatel této stránky (dál ejen „Provozovatel“) není povinen je aktualizovat nebo měnit v souvislosti se změnou okolností ani z jakéhokoli jiného důvodu. Provozovatel neodpovídá za škodu ani za jakoukoli jinou ztrátu způsobenou jednáním Uživatele nebo jakékoli jiné osoby na základě publikované informace.