Zlatníci Golden Gate rozšířili síť poboček | E15.cz

Zlatníci Golden Gate rozšířili síť poboček

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Společnost Golden Gate CZ, největší prodejce drahých kovů na českém trhu, rozšířila síť svých poboček. Nově sídlí i v Chomutově a v Mladé Boleslavi. Pobočky má také v Brně, Plzni, Domažlicích, Písku, České Kamenici a v pražské centrále. Tento rok bude Golden Gate CZ otvírat pobočku také v Bratislavě.

Fyzické zlato a stříbro je možné koupit samozřejmě také online. Firma však využívá svoji širokou síť odborníků a konzultantů, kteří poradí klientům v rámci osobního setkání.

„Většina lidí potřebuje nákup drahých kovů vysvětlit a osobně probrat. Součástí našich služeb jsou proto také rady, jak nákup správně načasovat a kdy je výhodné využít případných cenových korekcí, aby investování bylo co nejefektivnější. Pobočkovou síť se snažíme neustále rozvíjet a postupně otevíráme nová obchodní místa v dalších lokalitách,“ říká Vladimír Brůna, předseda představenstva Golden Gate.

Účelem rozsáhlé pobočkové sítě je podpořit obchodní týmy Golden Gate v regionech a poskytnout jim kvalitní zázemí, s možností potkávat se pravidelně s klienty v reprezentativních prostorách.

Nejoblíbenějším investičním produktem mezi českými klienty je zlatá unce o velikosti 31,103 gramů v hodnotě přes 30 tisíc korun. Velmi oblíbený je i zlatý slitek v podobě čokoládové tabulky.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.