O ojetiny je zájem, autobazar AAA Auto překonal v prodejích loňský rok | E15.cz

O ojetiny je zájem, autobazar AAA Auto překonal v prodejích loňský rok

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Skupina AAA Auto prodala od ledna do listopadu 69 tisíc ojetých aut, což je zhruba o desetinu více než loni. Zároveň tak vyrovnala objem prodeje za celý minulý rok. Letos čeká odbyt 75 tisíc aut.

"V průběhu letošního roku průměrně prodáváme přes 205 vozů denně, 6400 měsíčně, proto věřím, že ve zbývajícím období minimálního cíle 75 tisíc prodaných aut v letošním roce dosáhneme. Další prostor k růstu vidíme jak v otevírání dalších poboček a rozšiřování stávajících, tak v zavádění inovací v oblasti prodeje," uvedla generální ředitelka Karolína Topolová. V příštím roce chce firma zvýšit prodej minimálně stejně jako letos.

Za posledních pět let se prodej v autobazarech AAA zvýšil o třetinu. Během této doby firma prodala 327 500 aut. Denní nabídka se zvýšila o 45 procent na 14 500 vozů.

AAA Auto se letos znovu zapojilo do slevové akce Black Friday. Slevy až 70 tisíc korun u 60 procent nabízených aut využilo přes 600 zákazníků. "Každoročně se tak trochu snažíme předběhnout prodejce nových vozů, kteří většinou ceny loňských modelů snižují až po prvním lednu," podotkla Topolová.

Skupina AAA Auto působí na trhu 24 let. Provozuje 44 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah