Travel Service otevře linky do Lyonu a Almeríe, vrátí se na Menorku | E15.cz

Travel Service otevře linky do Lyonu a Almeríe, vrátí se na Menorku

Boeing 737 aerolinek Travel Service
Boeing 737 aerolinek Travel Service
• 
ZDROJ: Travel Service

Štěpán Bruner

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Aerolinky Travel Service zahájily prodej letenek na příští letní sezónu. V té český dopravce pod značkou SmartWings otevře tři nové linky z Prahy do Francie a Španělska. Deníku E15 to řekla mluvčí společnosti Vladimíra Dufková.

Jako první Travel Service otevře linku do francouzského Lyonu, kam budou jeho letadla směřovat dvakrát týdně od 30. března, vždy ve čtvrtek po poledni a neděli večer. Ceny začínají na 3154 korunách za jednosměrnou letenku.

O týden později, 6. dubna, zahájí lety do jihošpanělského přístavního města Almería, operované rovněž dvakrát týdně. Cestující si mohou vybrat mezi čtvrtečním ranním a nedělním večerním letem.

Aerolinky se také po letošní přestávce vrátí na ostrov Menorka. Od 1. června se budou letadla SmartWings objevovat čtyřikrát týdně na letišti ostrovní metropole Mahon. „Díky přímým letům SmartWings se Baleárské ostrovy stanou zase ještě dostupnějšími,“ řekla Dufková. Travel Service létá i na Mallorcu a Ibizu. Na Menorku budou Smartwings létat ve středu, čtvrtek a neděli večer, k tomu předají sobotní odpolední let.

SmartWings provozují linky do 51 destinací, spolu s partnerskými leteckými společnostmi nabízejí letenky do více než 80 míst. Nedávno Travel Service oznámil zahájení letů do Ománu, na spojení do metropole Maskat spolupracují s tamním dopravcem Oman Air.

Společnost Travel Service, patřící do skupiny Unimex podnikatelů Jiřího Šimáně a Jaromíra Šmejkala, loni zvýšila zisk na téměř 240 milionů korun. Necelou polovinu firmy vlastní čínská společnost CEFC. Značku SmartWings využívá Travel Service pro své pravidelné lety.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah