U Prahy vzniká logistická základna pro pohyb přepravek | E15.cz

U Prahy vzniká logistická základna pro pohyb přepravek

ilustrační foto
ilustrační foto
• 
ZDROJ: ctk

dnv

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Euro Pool System, největší evropský poskytovatel logistických služeb v oblasti vratných přepravek, si začal po loňském vstupu do České republiky vytvářet novou základnu. V Úžici u Prahy si u developerské společnosti Prologis v tamním skladovém parku pronajal 13 500 metrů čtverečních.

Euro Pool System řídí podle vlastních údajů pohyb 128 milionů přepravek, které ročně oběhnou zhruba 600milionkrát. Společnost vznikla spojením tří sdružení, která působila v obalovém hospodářství v Nizozemsku, Belgii a Německu. Nájemní smlouvu v Úžici podepsala firma na 15 let, sdělil Prologis. Společnost chce z Prahy pomoci svým klientům optimalizovat logistické operace, snížit náklady a urychlit doručování zásilek.

Logistický park v Úžici tvoří čtyři haly o celkové rozloze přes 97 000 metrů čtverečních. Včetně kontraktu s Euro Pool System je nyní park obsazený z 94 procent.

Autor: dnv

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.