Musíte být u toho! Víkend pod taktovkou hudby a koktejlů s Mattoni | E15.cz

Musíte být u toho! Víkend pod taktovkou hudby a koktejlů s Mattoni

Musíte být u toho! Víkend pod taktovkou hudby a koktejlů s Mattoni
Musíte být u toho! Víkend pod taktovkou hudby a koktejlů s Mattoni
• 

.

Share on Facebook Messenger
Třetí ročník Mattoni Koktejl Festivalu je tu! Předposlední červnový víkend ovládnou centrum Prahy koktejly a skvělá muzika. Těšit se můžete na největší hvězdy českého a slovenského hudebního nebe – Davida Kollera, Anetu Langerovou, Xindla X, Chinaski a další.

V rámci Mattoni Koktejl festivalu navíc proběhne také finále soutěže Mattoni Grand Drink o nejlepší nealkoholický koktejl roku 2015. Vše bude možné sledovat nejen naživo, ale i na televizních obrazovkách v přímém přenosu TV Nova. Celou show budou moderovat Libor Bouček a Adéla Banášová.

Semifinále mistrovství světa Mattoni Grand Drink proběhne v sobotu 20. 6. a možnost sledovat souboj více než dvaceti špičkových světových barmanů naživo a přiučit se nějakým těm barmanským trikům byste si rozhodně neměli nechat ujít. Šest nejlepších barmanů se probojuje do velkého nedělního finále. V neděli 21. 6. program startuje ve 20.00 koncertem Daruj krev pod záštitou Českého rozhlasu, kde vystoupí Michal Hrůza a kapela Jelen. Samotný Mattoni Koktejl Festival vypukne ve 21.00www.koktejlfestival.cz.

Mattoni koktejl festival Autor:

Autor: .

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.