Národní divadlo se otevírá veřejnosti | E15.cz

Národní divadlo se otevírá veřejnosti

Národní divadlo se otevírá veřejnosti
ZDROJ: JezKoncept

Prezentace klienta

Dveře Národního divadla se nově otevřou také milovníkům gastronomie. Genius loci historické budovy spolu s vůní světové i české kuchyně je pro hosty příslibem neopakovatelných zážitků. Vedení divadla vyslyšelo přání veřejnosti a zpřístupní své prostory rozmanitým společenským událostem.

Národní divadlo je klenot zdobící tvář Prahy už více než 150 let. Na jehož scénách se v roce 2018 odehrála 1.005 představení. Tato představení navštívilo přes 500.000 diváků, z nichž patří 45.000 mezi předplatitele. Tato čísla jsou jasným důkazem vysokého zájmu veřejnosti o kulturní zážitek. Ta však doposud neměla příležitost nahlédnout do všech reprezentativních prostor. Ve spojení s předními hereckými hvězdami současné scény může být divadlo dějištěm unikátní společenské události, na kterou budou hosté dlouho vzpomínat. Veškerou organizaci navíc zvládnou pořadatelé připravit přesně podle potřeb zadavatele.

Autor: JezKoncept

22 milionů zobrazení webových stránek Národního divadla vypovídá o stoupajícím trendu vyhledávání netradičních míst a zážitků. Proto se vedení Národního divadla rozhodlo jít s dobou a otevírá své dveře společenským akcím. Spolu s ním tuto možnost nabídne také Stavovské divadlo a brzy se připojí i Státní Opera. „Celá řada společností volá po kvalitním programu a reprezentativních prostorech. My je umíme poskytnout. Samozřejmostí je také gastro zážitek, který má v režii náš partner Prague Foodie Experts,“ popisuje Froyda.

Autor: JezKoncept

Veškerou organizaci na svých bedrech ponese společnost Prague Foodie Experts. „Pro klienta zajistíme rezervaci celého představení, zajištění prostor pro čas před, během i po představení i objednávku cateringových služeb,“ vyjmenovává Daniel Prošek, výkonný ředitel Prague Foodie Experts. Společnost zajišťuje ve zmíněných divadlech catering na denní bázi. Má tak přehled o všech možnostech ale i technických omezeních, které historické budovy nesou.

Autor: JezKoncept

Vedení divadla věří, že projekt zaujme širokou škálu zájemců o jedinečný zážitek. „Jsme schopní zajistit dostatečný počet lístků nebo poskytnout k dispozici celý sál. Prague Foodie Experts se následně postará o doprovodný program a chutné jídlo,“ uzavírá Froyda.

Prague Foodie Experts exklusivně zastupují společnosti – HOSTIK s.r.o, GARE Restaurants, Jez! Koncept, Divadelní catering.

Autor: Prezentace klienta
 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!