Rudolf Jelínek získal bezpečnostní certifikát | E15.cz

Rudolf Jelínek získal bezpečnostní certifikát

Rudolf Jelínek získal bezpečnostní certifikát
Rudolf Jelínek
• 

nos

Výrobce ovocných destilátů, společnost Rudolf Jelínek, získala opětovně mezinárodní certifikát kvality IFS Food dokazující, že všechny výrobky značky R. Jelínek jsou naprosto bezpečné a nezávadné. Společnost již v minulost byla certifikována podle těchto norem, nyní ovšem získává vyšší úroveň certifikátu.

Certifikát IFS Food je určen výrobcům a zpracovatelům potravin a vznikl z požadavků německých a francouzských obchodních řetězců jako všeobecný standard bezpečnosti potravin. IFS (International Featured Standard) dnes patří mezi celosvětově nejrozšířenější standardizovaný systém v oblasti bezpečnosti potravin.

„Základní filozofií společnosti Rudolf Jelínek je trvalá péče o kvalitu všech výrobků. V dnešní době však nestačí o kvalitě pouze mluvit, ale je nutné ji dokázat. Proto má pro nás velký význam získání certifikátu, který vzešel z náročného západoevropského trhu a patří k prestižním známkám kvality,“ říká Miroslav Motyčka, obchodní a marketingový ředitel společnosti. Rudolf Jelínek si od certifikátu slibuje zlepšení pozice svých produktů na evropských trzích. Společnost byla certifikována specializovanou firmou Qualifood a certifikát jí platí do dubna 2014.

Autor: nos
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!