Šéfem největšího prodejce mercedesů v Česku bude Polák | E15.cz

Šéfem největšího prodejce mercedesů v Česku bude Polák

Mercedes-Benz
Mercedes-Benz
• 
ZDROJ: profimedia.cz

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Novým generálním ředitelem Mercedes-Benz Praha se stal Rafal Wawrzyniak (39), který na stejné pozici šéfa dealerství značky působil v Polsku poslední čtyři roky. Ve vedení největšího prodejce značky nahradil Jana Bubeníka, který z odvětví odešel. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě.

Wawrzyniak pochází z Varšavy, kde vystudoval univerzitu se zaměřením na bankovnictví a finance. Před vedením prodejce ve Slezsku zastával řadu postů ve společnosti Mercedes-Benz Polska, která je oficiálním importérem vozů Mercedes-Benz do Polska. Byl produktovým a prodejním manažerem, následně ředitelem prodeje.

Mercedes-Benz Praha je jediným vlastním prodejcem společnosti Mercedes-Benz v České republice. Provozuje dvě reprezentativní prodejny v Praze na Chodově a ve Stodůlkách. Showroom na Chodově je největším prodejním místem značky Mercedes-Benz v České republice, jehož součástí je také první v ČR certifikované AMG Performance Center.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.