Vodafone střídá v Česku ředitele | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

V čele českého Vodafonu stanul Petr Dvořák, vystřídal Jiřího Báču

V čele českého Vodafonu stanul Petr Dvořák, vystřídal Jiřího Báču
Petr Dvořák
• 
ZDROJ: Vodafone

ČTK

Novým generálním ředitelem české pobočky Vodafonu se stal Petr Dvořák, který byl dosud pověřený řízením firmy. Funkci převzal po Jiřím Báčovi, který z osobních důvodů rezignoval v lednu.

Dvořák dosud ve Vodafonu působil jako viceprezident pro nefiremní zákazníky. Z této pozice měl na začátku letošního roku přejít do čela firmy Vodafone Malta. Na toto místo bude Vodafone hledat jiného kandidáta.

Nový generální ředitel českého Vodafonu své zkušenosti s businessem sbíral již od ukončení studií na vysoké škole jako manažer ve společnosti Lybar. Dva roky poté strávil v marketingu společnosti Nestlé. Jeho kariéra v oboru telekomunikací začala v roce 2001, kdy nastoupil do společnosti T- Mobile. Tam působil na různých manažerských pozicích více než deset let, později stál v čele marketingové divize. V posledních měsících se podílel také na vedení oddělení firemních zákazníků.

Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než 3,7 milionu zákazníků. Jeho síť LTE pokrývá 99 procent tuzemské populace.

Vodafone zvýšil zisk o 13 procent, hlavně díky poptávce po datech
T-Mobile chystá miliardové investice do optických sítí

Autor: ČTK
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!