Agentura Bistro má pět nových tváří | E15.cz

Agentura Bistro má pět nových tváří

Pětice nových tváří v agentuře Bistro. Zleva Julius Pataky, Amálie Zerzaňová, Michaela Žemlová, Zita Čáková, Alexandra Mikhaylova
Pětice nových tváří v agentuře Bistro. Zleva Julius Pataky, Amálie Zerzaňová, Michaela Žemlová, Zita Čáková, Alexandra Mikhaylova
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Filip Votava

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pro agenturu Bistro ze skupiny tAdy pracují nové posily.

Pracovní harmonogram agentury Bistro řídí od dubna Zita Čáková. Dlouholetá tvář pražského McCannu strávila poslední půlrok v agentuře Comtech.

Kreativní tým posílila textařka Michaela Žemlová. Do Bistra se přesouvá z DDB, kde měla na starosti klienta McDonald’s. V novém působišti ji čekají kampaně pro Sazka Bet, Vodafone nebo Škoda Auto.

Mladá zlatá lvice z minulého roku Alexandra Mikhaylova dříve působila v agenturách Scholz & Friends a WMC Grey. Do její péče připadne britský Google, Česká spořitelna nebo Aquila.

Vývojářský tým Bistra se rozrostl o pátého člena. Je jím absolvent ČVUT Julius Pataky, který dříve pracoval na volné noze a rok strávil v McCann Prague. V technologickém oddělení bude jeho úkolem zkvalitnit výstupy uživatelského rozhraní.

Po dvou a půl letech opouští McCann také account manažerka Amálie Zerzaňová a míří do Bistra. V minulém působišti měla na starosti Raiffeisenbank, Nescafé nebo Vodafone. O Vodafone se spolu se Sazka Betem bude starat i v Bistru.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah