Agentura Bistro má pět nových tváří | E15.cz

Agentura Bistro má pět nových tváří

Agentura Bistro má pět nových tváří
Pětice nových tváří v agentuře Bistro. Zleva Julius Pataky, Amálie Zerzaňová, Michaela Žemlová, Zita Čáková, Alexandra Mikhaylova
• 
ZDROJ: archiv

Strategie
Filip Votava

Pro agenturu Bistro ze skupiny tAdy pracují nové posily.

Pracovní harmonogram agentury Bistro řídí od dubna Zita Čáková. Dlouholetá tvář pražského McCannu strávila poslední půlrok v agentuře Comtech.

Kreativní tým posílila textařka Michaela Žemlová. Do Bistra se přesouvá z DDB, kde měla na starosti klienta McDonald’s. V novém působišti ji čekají kampaně pro Sazka Bet, Vodafone nebo Škoda Auto.

Mladá zlatá lvice z minulého roku Alexandra Mikhaylova dříve působila v agenturách Scholz & Friends a WMC Grey. Do její péče připadne britský Google, Česká spořitelna nebo Aquila.

Vývojářský tým Bistra se rozrostl o pátého člena. Je jím absolvent ČVUT Julius Pataky, který dříve pracoval na volné noze a rok strávil v McCann Prague. V technologickém oddělení bude jeho úkolem zkvalitnit výstupy uživatelského rozhraní.

Po dvou a půl letech opouští McCann také account manažerka Amálie Zerzaňová a míří do Bistra. V minulém působišti měla na starosti Raiffeisenbank, Nescafé nebo Vodafone. O Vodafone se spolu se Sazka Betem bude starat i v Bistru.

Autor: Strategie, Filip Votava
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!