Bohemia Chips: Grilování s Kazmou Kazmičem | E15.cz

Bohemia Chips: Grilování s Kazmou Kazmičem

Bohemia Chips: Grilování s Kazmou Kazmičem
Intersnack před několika dny odstartoval ve spolupráci s reklamní agenturou McCann Prague aktivační kampaň na Bohemia Chips
• 

br

Intersnack před několika dny odstartoval ve spolupráci s reklamní agenturou McCann Prague aktivační kampaň na Bohemia Chips. Poslal na několik dní internetového performera Kazmu Kazmiče do Texasu, aby otestoval brambůrky s příchutí grilovaného masa.

Hlavním cílem kampaně je na základě důkazů z Texasu přesvědčit české spotřebitele o kvalitě nejnovější příchuti. Aktivace značky Bohemia Chips také otestuje americký trh s brambůrky. Případná pozitivní zjištění a úspěšná kampaň prý bude bude jasným signálem k zahájení zvažované exportní strategie firmy. Ta se chce momentálně zaměřit na Texas a další americké státy s výrazným zastoupením Čechoameričanů, ve kterých je o české zboží mimořádný zájem.

Kampaň odstartovala odletem týmu vedeného Kazmou Kazmičem, autorem internetového pořadu One man show. „Nabalili jsme Kazmovi batoh plný Bohemia Chips a koupili mu letenku na druhý konec světa do Texasu, kde griluje každé malé dítě. Ať se tam zeptá,“ představuje šéf agentury McCann Jan Binar základní koncept kampaně, jejíž scénář se dotváří v Americe.

Podívejte se na úvodní video ke kampani:

Kazma posílal průběžné zprávy ze svého amerického dobrodružství na sociální sítě a microsite Grilovaneleto.cz, po návratu do Česka by se měl objevit na chatech, v rádiích a v televizních pořadech. „Chystáme jednoduchou internetovou herní aplikaci, nejlepší hráči se po čase vydají do Texasu v Kazmových stopách. Opět s vydatnou PR podporou na facebooku a dalších sociálních sítích,“ popsal vyvrcholení kampaně Jan Binar.

Intersnack před několika dny odstartoval ve spolupráci s reklamní agenturou McCann Prague aktivační kampaň na Bohemia ChipsIntersnack před několika dny odstartoval ve spolupráci s reklamní agenturou McCann Prague aktivační kampaň na Bohemia ChipsAutor:

Autor: br
 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!