Bývalý mluvčí O2 Žabka přichází do AMI | E15.cz

Bývalý mluvčí O2 Žabka přichází do AMI

Martin Žabka, AMI Communications
Martin Žabka, AMI Communications
• 
ZDROJ: archiv

Strategie, Petr Novotný

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Novým Senior Account Directorem ve společnosti AMI Communications se od ledna stává Martin Žabka. Zodpovědný bude za řízení týmu poskytujícího servis klientům z oblasti zdravotnictví.

Martin Žabka má více než šestnáctileté profesní zkušenosti v oblasti public relations v komunikačních odděleních českých a mezinárodních firem. Do AMI Communications přichází ze společnosti Česká telekomunikační infrastruktura (zkráceně CETIN) ze skupiny PPF. Ve své pozici byl zodpovědný za mediální komunikaci, interní komunikaci a za oblast brandu a firemní odpovědnosti. Stejnou roli zastával i u mobilního operátora O2, kde navíc odpovídal i za oblast sponzoringu a elektronických médií.

Dříve pracoval ve společnosti Siemens, kde působil jako manažer externí komunikace a CSR. Za externí, interní a marketingovou komunikaci zodpovídal jako ředitel komunikace ve společnostech Sport Invest Group a Honeywell. V minulosti působil jako PR manažer a tiskový mluvčí ve společnosti Telefónica, v Českém Telecomu a Eurotelu Praha.

V AMI Communications povede tým zdravotnictví zajišťující PR například pro společnosti GlaxoSmithKlein, VZP, Boehringer Ingelheim nebo Astellas. Zároveň bude mít na starosti New Business v oblasti zdravotnictví, zajištění mediálních tréninků a strategické poradenství.

Autor: Strategie, Petr Novotný

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah