Chytré noviny: zpravodajství ušité na míru právě vám | e15.cz

Chytré noviny: zpravodajství ušité na míru právě vám

Chytré noviny
Chytré noviny
• 
ZDROJ: www.chytrenoviny.cz

www.chytrenoviny.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pod heslem "Sestavte si vlastní noviny" představuje mediální agentura OMD svoji interaktivní webovou aplikaci.

Už žádné zdlouhavé listování novinami nebo nekonečné proklikávání zpravodajskými servery a hledání toho, co vás skutečně zajímá a co opravdu potřebujete vědět! Teď můžete dostat vše potřebné přehledně naservírováno a přefiltrováno přesně podle svých potřeb a požadavků. Chytré noviny zpříjemní a zefektivní uživatelům čas, který věnují konzumaci on-line zpravodajství. Pomocí pohodlného rozhraní a plně personalizovaného nastavení si můžete vybrat zdroje zpráv, ze kterých chcete čerpat informace. Tyto zprávy pak najdete přehledně seřazeny na webových stránkách Chytrenoviny.cz, nebo je budete dostávat mailem.

Chytré noviny fungují stejně dobře v PC, mobilu či tabletech. Kromě možnosti podrobného nastavení je jejich výhodou i propojení se sociálními sítěmi, takže můžete informace rovnou aktivně sdílet s přáteli, známými a pracovními kontakty, případně se sami napojit na jejich informační zdroje. Výsledkem toho všeho je, že vám neproklouzne žádný důležitý článek. V přehledu se zobrazují zprávy dle nastavení, dále zprávy, které sleduje sociální skupina uživatele, a nejčtenější/nejoblíbenější zprávy za dané období. To vše zdarma!

Rychle, efektivně, inteligentně

„Chytrenoviny.cz lze díky unikátnímu tematickému členění bez nadsázky označit za první inteligentní agregátor zpráv,“ říká Jan Edelman z OMD. „Jejich výhodou je čerpání zpráv z různých online zdrojů, takže se informace dostanou i k těm uživatelům, ke kterým dříve nepronikly. Na základě nastavení, sociální skupiny, oblíbenosti článku apod. se návštěvník totiž dostane i k obsahu serverů, které obvykle nenavštěvuje, ale jejichž zaměření vyhovuje jeho preferencím. A pomocí dalších funkcí může zprávy dále aktivně šířit,“ dodává.

Chytré noviny povyšují konzumaci denních zpráv na úplně novou úroveň. Jsou uživatelsky příjemné a velmi efektivní. Oslovují především tu skupinu lidí, jejichž čas je vzácný a kteří potřebují získat co nejvíce a nejrelevantnějších informací z oblastí svého zájmu. Tedy hlavně lidi v důležitých pozicích byznysu, ale také například studenty, kteří chtějí mít co nejlepší přehled, a obecně kohokoli, kdo chce mít k dispozici výběr zpravodajství, personalizovaný podle vlastních potřeb. Chytré noviny startují během prázdninových měsíců a již nyní se můžete zaregistrovat na adrese www.chytrenoviny.cz

Autor: www.chytrenoviny.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery