Cimex přetáhl spořitelně manažera Martina Skalického | E15.cz

Cimex přetáhl spořitelně manažera Martina Skalického

Do kvarteta. Budova Vyšehrad Garden je již čtvrtým
kancelářským centrem, které si Cimex v byznysové
lokalitě Prahy 4 pořídil
Do kvarteta. Budova Vyšehrad Garden je již čtvrtým kancelářským centrem, které si Cimex v byznysové lokalitě Prahy 4 pořídil
• 
ZDROJ: Cimex

>dnv

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Na realitním trhu se uskutečnil výrazný personální přesun. Martin Skalický, jeden z nejzkušenějších manažerů v byznysu s nemovitostmi, odešel z čela realitního fondu Reico České spořitelny. Jeho nové působiště bude ve vedení skupiny Cimex a nového fondu Edulios realitního magnáta Petra Lukeše.

O novém šéfovi fondu Reico zatím rozhodnuto není. „Nástupce Martina Skalického ještě nemáme,“ sdělila Kristýna Havligerová z tiskového odboru České spořitelny.

Skalický byl po roce 1989 u zrodu novodobého realitního byznysu v České republice. V roce 1993 nastoupil do tuzemské pobočky britské poradenské firmy Healey & Baker, později známé jako Cushman & Wakefield. Následně pro ING Real Estate řídil velké portfolio komerčních nemovitostí v Polsku.

V bankovním fondu Reico působil Skalický od roku 2007. Poslední tři roky byl jeho generálním ředitelem a šéfem představenstva. Pod jeho vedením fond udělal své nejvýraznější akvizice typu budovy Melantrichu v Praze na Václavském náměstí nebo kancelářského centra Quibix v Praze 4.

Autor: >dnv

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah