Další zdražování televizní reklamy. Zvýšení cen hlásí i Atmedia | E15.cz

Další zdražování televizní reklamy. Zvýšení cen hlásí i Atmedia

ilustrační foto
ilustrační foto
• 

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Mediální zastupitelství Atmedia, které prodává reklamní prostor stanic CS film, Disney Channel či hudební televize Óčko, od 11. března zvýšilo cenu nabízené reklamy v průměru o více než šest procent.

„Průměrné navýšení napříč všemi prodejními balíčky představuje 6,1 procenta. V případě nejprodávanějšího balíčku Atmax dochází ke 12,5procentnímu cenovému navýšení,“ uvedla ředitelka strategie Atmedia Michaela Vasilová. Dodala, že změna ceny se nedotkne reklamních kampaní, které byly závazně objednány do 11. března. Společnost se ke zvýšení ceníkových cen rozhodla po důkladné analýze poptávky a nabídky, uvedla Vasilová.

Zvýšení ceny reklamního prostoru plánuje také firma Media Club, která zastupuje kanály skupiny Prima a TV Barrandov. V dubnu toto mediální zastupitelství provede změnu sezonních indexů, což v tomto měsíci představuje zdražení reklamního prostoru přibližně o sedm procent. Cenu televizní reklamy zvýšila v březnu o 20 procent také skupina Nova.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.