Digizone.cz zavádí placený prémiový obsah | E15.cz

Digizone.cz zavádí placený prémiový obsah

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Server o televizi a digitálním vysílání Digizone.cz od tohoto týdne zpoplatnil takzvanou prémiovou část svých webových stránek. Serveru Mediaguru.cz to řekl Aleš Miklík, ředitel médií společnosti Internet Info, která Digizone.cz provozuje.

Zatím půjde v průměru o jeden až tři placené články denně. Jeden článek má stát 50 korun. Uživatel si může prémiovou část serveru předplatit na celý rok za 3900 korun. „Rozhodně se bavíme o náročnějším, exkluzivním obsahu. O datech televizní sledovanosti, recenzích, žhavých personáliích a rozhovorech. Některé části obsahu, které jsou dnes bezplatné, budou v placené sekci, ale hlavní množství obsahu zůstane zdarma. Placený obsah míří spíš na profesionály v oboru,“ uvedl Miklík.

Společnost Internet Info působí na českém internetovém trhu od roku 1998 a je vlastněna českým managementem. Vydává mimo jiné internetové deníky Lupa.cz, Měšec.cz a Podnikatel.cz.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.