Do nejužšího vedení Mark/BBDO přichází posila | E15.cz

Do nejužšího vedení Mark/BBDO přichází posila

Andrej Štuk, ředitel Mark/BBDO
Andrej Štuk, ředitel Mark/BBDO
• 
ZDROJ: Mark/BBDO

br

Share on Facebook Messenger
Agentura Mark/ BBDO má novou Client Service Directorku. Milena Mešanović se k agentuře připojila v polovině dubna a ve své pozici bude úzce spolupracovat a generálním ředitelem agentury, Andrejem Štukem, se kterým se nadále bude podílet na dalším rozvoji agentury.

Milena Mešanović zahájila svou kariéru v DDB v Praze, kde strávila tři roky jako Account Manager pro klienta McDonald´s. Poté se přestěhovala zpět do Srbska, kde se po šestileté zkušenosti v Ogilvy&Mather postavila do čela lokální reklamní agentury Kitchen. Po čtyřech letech ve vedení Kitchen přešla na pozici šéfky prodeje novin Politika Newspaper and Magazines.

Milana Mešanović Autor:

„Ve všech těchto společnostech Milena získala bohaté zkušenosti. Nejen s realizací reklamních kampaní a vedením new business projektů, ale také s vedením firmy, jejím vývojem i řízením ekonomiky nebo z oblasti médií a prodeje,“ hodnotí novou posilu generální ředitel Mark/BBDO Andrej Štuk.

V rozhovoru, který vyšel ve Strategii číslo 4, Andrej Štuk vysvětluje, co si od nástupu dalšího člena nejužšího vedení agentury slibuje: „Budeme fungovat v tandemu. Client Service Director se bude věnovat hlavně byznysu, já se zaměřím ne snad na samotnou kreativu, ale na její kvalitu a na její další posouvání.“

Mešanović studovala v Praze a kromě rodné srbštiny mluví plynně anglicky i česky.

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.