Hledá se nejlepší reklamní herec | e15.cz

Hledá se nejlepší reklamní herec

Metro Zlatá pecka 2013
Metro Zlatá pecka 2013
• 

Strategie, Filip Votava

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nový ročník reklamní soutěže Zlatá pecka je za humny. Jejím generálním partnerem bude letos nově Prima. Pořádající Asociace českých reklamních agentur v rámci soutěže vyhlásila historicky první anketu O nejoblíbenějšího herce a herečku v reklamě.

Od doby, kdy se vysílala legendární reklama na kávu Douwe Egberts alias „Vašutku“, v níž hrál jako jeden z prvních slavných herců v novodobé České republice Marek Vašut, uplynulo téměř čtvrtstoletí. V české reklamě se přitom již v době první republiky vystřídaly desítky těch nejrenomovanějších herců a hereček: Adina Mandlová, Lída Baarová, Theodor Pištěk, Vlasta Burian, Antonie Nedošínská a mnoho dalších. Slavná herecká jména potvrzují, že reklama dříve neznamenala sprosté slovo.

Jak je tomu dnes? Které společnosti a značky sázejí na slavné české celebrity v reklamě? Jak jsou herci hrající v reklamě oblíbení? Jsou opravdu všichni těmi správnými ambasadory značek a reklamních poselství?

Pořádající Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace v rámci soutěže kreativity v reklamě Prima Zlatá pecka vyhlásila historicky první anketu O nejoblíbenějšího herce a herečku v reklamě. Na soutěži spolupracuje také Herecká asociace a FTV Prima. Shortlist reklamních spotů a jmen herců najdou diváci na odkazu http://youbo.iprima.cz/primazlatapecka/ a hlasovat mohou až do 18. února.

Ceny těm nejoblíbenějším hercům budou předány 25. února v pražském Klubu Lávka na slavnostním galavečeru Prima Zlatá pecka 2014. Událost bude jako již tradičně moderovat Jakub Kohák.

Autor: Strategie, Filip Votava

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Nejčtenější