ING pojišťovna rozšíří spolupráci s agenturou Nydrle | E15.cz

ING pojišťovna rozšíří spolupráci s agenturou Nydrle

ING pojišťovna rozšíří spolupráci s agenturou Nydrle
ING Pojitovna je více online
• 

rap

ING pojišťovna rozšiřuje spolupráci se svou dosavadní digitální agenturou Nydrle Digital. Agentura ze skupiny Kindred Group bude nyní pro ING pojišťovnu zajišťovat kompletní komunikační servis od strategického plánování až po realizaci kampaní napříč všemi kanály. Výběrové řízení na komunikační agenturu proběhlo v prosinci 2013, spolupráce začne v únoru 2014.

ING pojišťovna je za poslední rok již druhá společnost, která agentuře Nydrle, resp. skupině Kindred Group, svěřila po digitálu i zbytek komunikace značky. Podobně plní agentury Kindred Group roli strategického partnera také pro výrobce elektroniky LG, který během roku 2013 navázal po Nydrle spolupráci také s agenturami Red Media (nákup a plánování médií), Inspiro Solutions (sociální média) a Low Production (výroba bannerů).

„Je vidět, že klienti přestávají vnímat digitál jako oddělenou disciplínu, a stále více ho propojují se zbytkem komunikace. Digitální řešení jsou dnes nedílnou součástí každé aktivity a je přirozené, že klienti hledají partnery, s nimiž dokážou využít digital jako základ pro veškerou komunikaci,“ komentuje vítězství v tendru Michal Nýdrle, zakladatel Nydrle Digital a CEO Kindred Group.

Autor: rap
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!