Korporátní komunikaci Vodafonu povede Čepický | E15.cz

Korporátní komunikaci Vodafonu povede Čepický

Miroslav Čepický
Miroslav Čepický
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Novým ředitelem Korporátní komunikace Vodafonu ČR se od 1. září stává dosavadní tiskový mluvčí Miroslav Čepický. Na nové pozici bude odpovědný za PR, interní komunikaci a společenskou odpovědnost. Na místo tiskové mluvčí nastupuje jeho zástupkyně Alžběta Houzarová. Stává se tak první ženou na této pozici v historii společnosti.

Miroslav Čepický je ve Vodafonu od roku 2007, od roku 2008 na pozici tiskového mluvčího. Před příchodem do Vodafonu působil jako mluvčí portálu Centrum.cz, vedoucí ekonomické rubriky na Aktuálně.cz a redaktor Hospodářských novin. Vystudoval veřejnou správu a žurnalistiku na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Alžběta Houzarová pracuje v PR oddělení Vodafonu od roku 2008, od roku 2009 jako zástupkyně tiskového mluvčího. Dříve působila na komunikačních pozicích v neziskovém sektoru. Absolvovala Mediální studia na Fakultě Sociálních věd Univerzity Karlovy.

Alžběta HouzarováAutor:

Dosavadní ředitel Korporátní komunikace Filip Hrubý od září nastupuje na plánovanou rodičovskou dovolenou. Působil v Oskar/Vodafonu od roku 2005, od roku 2007 jako tiskový mluvčí a poslední čtyři roky jako ředitel Korporátní komunikace. Podílel se na založení a řízení Nadace Vodafone ČR. V oblasti médií a komunikace působí na různých pozicích od roku 1998. Nejdříve v České televizi, společnosti Člověk v tísni a několika internetových médiích. Absolvoval sociologii a kulturologii na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah