Letošní Fresh Film Fest deformuje obličeje | E15.cz

Letošní Fresh Film Fest deformuje obličeje

Letošní Fresh Film Fest deformuje obličeje
FFF 2011
• 

red

Kampaň mezinárodního filmového festivalu Fresh Film Fest se tentokrát ponese ve znamení zdeformovaných lidských obličejů.

„Koncept vychází ze spojení dvou motivů: svěžího proudu v kinematografii, který obsahuje název festivalu, a punkového vzdoru, což je jeho letošní hlavní téma,“ uvádí Martin Přikryl, který spolu s Pavlem Fuchsou z agentury Jandl Praha rozpracovává a finalizuje návrh studentky Luise Wilhelm z ateliéru grafického designu a nových médií Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze. Návrh byl vybrán zástupci festivalu z několika klausurních prací, které vznikly pod vedením Petra Babáka a Štěpána Malovce.

„Vizuál i TV spoty mají svojí podobou s nadsázkou provokovat a vzdorovat konformitě. Obličeje, které kampaň prezentuje, jsou šokující, ale zároveň legrační. Jsou silou zdeformované silným proudem vzduchu, ale ne násilně znetvořené na důkaz toho, že vzdor a provokace je v našem pojetí vždy především zábava,“ doplňuje Martin Přikryl. Fotografem kampaně je Roman Dietrich.

Osmý ročník festivalu, který se zaměřuje na na celosvětovou debutovou a studentskou filmovou tvorbu, proběhne od 24. do 28. srpna v Praze.


Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!