Limberský se vysmál Lavickému: Lepší dobrý fotbalista, než průměrný herec

David Limberský na svém Instagramu reagoval na populární seriál Vyšehrad a hlavní postavu Julia Lavického

David Limberský na svém Instagramu reagoval na populární seriál Vyšehrad a hlavní postavu Julia Lavického Zdroj: Koláž iSport.cz

Plzeň - Brno: Petržela a Limberský dostali dresy k třístému zápasu v lize
Obránce David Limberský na tréninku fotbalové reprezentace
David Limberský si plácá s generálním manažerem Plzně Adolfem Šádkem za volantem slavícího autobusu. Prý neřídil.
Nové podrobnosti o nehodě obránce Davida Limberského
5
Fotogalerie

To tu ještě nebylo! Obránce Plzně David Limberský reagoval na oblíbený seriál Vyšehrad, ve kterém úřaduje fiktivní fotbalista Julius Lavický. Příběh naráží i na průšvihy skutečných hráčů. Hlavnímu představiteli, herci Jakubu Štáfkovi, který se netají tím, že čerpal i z Limberského afér, zkušený bek na svém Instagramu vzkázal: „Lepší je být dobrý fotbalista než průměrný herec. Těším se na další díl.“

Usedl jako on opilý za volant, havaroval a ještě marně utíkal policii. Aby příběh dotáhl do samotného konce, přidal Julius Lavický před televizními kamerami gólovou oslavu, při které točí volantem.

 Po zhlédnutí této scénky ze čtvrtého dílu seriálu Vyšehrad si kdejaký fanoušek musel vzpomenout na slavnou aféru Davida Limberského z podzimu 2015. Herec a režisér Jakub Štáfek se jí inspiroval, stejně jako v jiném díle narážel na kokainovou aféru někdejšího sparťanského útočníka Romana Bednáře.

Lavický se v seriálu netají nenávistí k plzeňskému lídrovi, v několika scénách si z něj utahuje. Zkušený bek Viktorie Plzeň mu na svém Instagramu poslal pikantní vzkaz s fotografií, na které na běžeckém pásu napodobuje typickou pózu hlavního hrdiny seriálu.

 „Pozdrav Jakubu Štáfkovi... Lepší je být dobrý fotbalista než průměrný herec. On mě prý zná, já si ho všiml až teď,“ napsal Limberský a dodal, že se těší na další díl.

Všechny novinky z fotbalu a dalších sportů si přečtěte na isport.cz