Marie Claire bude od listopadového čísla s novou redakcí i kampaní | E15.cz

Marie Claire bude od listopadového čísla s novou redakcí i kampaní

Marie Claire
Marie Claire
• 

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Českou edici francouzského časopisu Marie Claire bude od listopadového čísla tohoto roku vydávat Burda Praha. Vydavatelstvíí si od tohoto kroku slibuje zvýšený prodaný náklad a větší povědomí českých čtenářek o časopisu. Tištěný náklad magazínu činí v současnosti více než 20 000 kusů.

„Časopis bude stále vést dosavadní šéfredaktorka Lenka Fabiánová a její nový redakční tým bude složen ze skutečných odborníků ve svém oboru,“ tvrdí Petra Fundová, jednatelka vydavatelství Burda Praha a Burda Media 2000.

Vydavatelství v Marie Claire rozšíří sekce Fashion a Beauty, slibuje i více zajímavých a špičkově zpracovaných lokálních témat a více stran věnovaných lifestylu, vztahům a kultuře. Rozšířené strany o módě produkované českým týmem Marie Claire a šité na míru českým čtenářkám zaštítí stylista Jano Kimák. Design Marie Claire bude redakce vytvářet pod vedením art directora Davida Shepparda. Časopis bude vycházet ve dvou formátech a navrátí se k lesklé titulní straně.

První společné vydání Marie Claire podpoří Burda Praha rozsáhlou kampaní obsahující přednostní pozice, citylighty, cross promo a spoty v rádiu. Zároveň Burda Praha realizuje přechod časopisu k distribuční společnosti MPK, se kterou již distribuuje například tituly Elle a Marianne.

V Česku podle monitoringu z ABC ČR činil v srpnu tištěný nákald zhruba 22 000 kusů.

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah