Mlékárna Hlinsko diváky osloví spotem od McCann Prague | E15.cz

Mlékárna Hlinsko diváky osloví spotem od McCann Prague

mléko (ilustrační foto)
mléko (ilustrační foto)
• 
ZDROJ: CC BY-SA 2.0: macalit via Flickr

rap

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Poprvé v historii hodlá Mlékárna Hlinsko oslovit diváky formou reklamních spotů. Od 14. dubna je mohou diváci vidět na TV Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool, Prima Love, Smíchov, Telka a TV Barrandov. Spot vychází z kreativní dílny agentury McCann Prague.

„Tématem nové reklamy je sdělení, že vše co děláme, děláme s láskou a péčí, abychom zákazníkům dodávali to nejlepší mléko z vybraných českých chovů. Vyjadřujeme to sloganem Tatra s láskou k mléku,“ vysvětluje marketingová specialistka Veronika Pácaltová z Mlékárny Hlinsko. Natáčení se ujala společnost Bio Illusion a je pod ním podepsaný režisér a kameraman F. A. Brabec.

V minulosti vstoupila společnost na televizní obrazovky pouze s animovanou reklamou na Kravíka, určenou dětským divákům. Tentokrát cílí na celou veřejnost, zejména pak ale na ženy a matky. Novou kampaň hlinecká mlékárna podpoří rovněž inzercí v tisku i on-linu.

Autor: rap

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.