Nejen pro manažery přichází Mladá fronta s knihou Jak utéct času? | E15.cz

Nejen pro manažery přichází Mladá fronta s knihou Jak utéct času?

Jak utéct času?
Jak utéct času?
• 
ZDROJ: archiv

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Kniha Jak utéct času? od autora Bruce Griersona, kterou vydává divize Knihy z vydavatelství Mladá fronta, se věnuje dnes tolik populárnímu běhání. Titul věnovaný odhalení tajemství devadesátileté hvězdy atletických oválů Olgy Kotelkové navazuje na další knihy, které se staly světovými bestsellery o běhání a zdravém životním stylu Zrozeni k běhu a Hledání ultra.

Chceme být zdraví a šťastní co nejdéle, a proto hledáme univerzální recept na dlouhý a spokojený život. Existuje takový návod? Oceňovaný novinář Bruce Grierson ukazuje, že ano. Při pátrání po tajemství šťastného a dlouhého života se autor rozhodl zaměřit na nejstarší obyvatele planety, mimo jiné i na devadesátiletou sportovkyni a držitelku desítek světových rekordů Olgu Kotelkovou (2. 3. 1919 – 24. 6. 2014) a po mnoha letech strávených s touto výjimečnou sportovkyní, rozhovorů s desítkami vědců a lékařů, účastí v mnoha experimentech a laboratorních testech se mu nakonec podařilo objevit důvody, proč se mnozí lidé dožívají delšího věku než jiní.

Kniha Jak utéct času? není knihou o sportu v pozdním věku, ale návodem, jak vést šťastný a spokojený život. A k němu prostě sport neodmyslitelně patří. A přitom nezáleží na tom, zda se začnete hýbat v deseti, nebo šedesáti. Lidské tělo představuje geniální systém, který zakrní, když ho nebudeme překvapovat novými výzvami, ale dokáže se po letech v nečinnosti úžasným způsobem zotavit.

„Nemusíte dosahovat světového rekordu, ale pokud si prodloužíte četbou této knihy život o jediný den, nebyla to marná investice. A o kolika jiných knihách to můžeme říci,“ říká Tomáš Dimter, produktový manažer divize Knihy, vydavatelství Mladá fronta.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.