Nová kampaň Zuno: Retro je super… | e15.cz

Nová kampaň Zuno: Retro je super…

Co je víc retro? Ptá se Zuno ve své nové kampani
Co je víc retro? Ptá se Zuno ve své nové kampani
• 

br

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Online banka Zuno zahajuje 12. června první kampaň z dílny reklamní agentury Zaraguza Digital s claimem „Retro je super, ale ne v bankovnictví“. Zároveň výrazně navyšuje investice do reklamy s cílem posílit pozici na trhu.

Vedení online banky Zuno se rozhodlo zásadně změnit způsob komunikace. V dubnu oznámilo, že mění PR agenturu, následně přišlo po dvou letech ukončení spolupráce s MUW Digital a výběr nové reklamní agentury. Do finále tendru byly pozvány tři subjekty a úspěch nakonec slavili v Zaraguza Digital.

O tendru se dočtete zde:
Zuno zahajuje spolupráci s agenturou Zaraguza

Zuno na českém trhu výrazně navyšuje investice do reklamy s cílem posílit pozici a být mnohem viditelnější. „Jako nízkonákladová banka ale nemůže utrácet stejně, jako zavedení velcí hráči,“ říká šéfka marketingu a komunikace v Zuno Alina Agurida. První kampaň z dílny Zaraguza Digital startuje 12. června a poběží do poloviny srpna. Vidět bude nejvíc na internetu a v televizi, v plánu je i využití venkovních ploch.

„Jsme nekonvenční banka, takže se budeme věnovat především digitálním a sociálním médiím, Facebooku a Youtube. Zajímavá budou zejména videa. Celá kampaň bude chytře provokativní a zcela netradiční, přičemž dokážeme českým a slovenským klientům, že i banky mohou mít smysl pro humor,“ vyjadřuje se ke kampani Agurida.

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery