Nova na jaře odvysílá reality show Hlas Česko Slovenska | E15.cz

Nova na jaře odvysílá reality show Hlas Česko Slovenska

Scéna reality show Hlas Česko Slovenska
Scéna reality show Hlas Česko Slovenska
• 

mir

Televize Nova bude na jaře diváky lákat na reality show Hlas Česko Slovenska, nový vlastní sitcom Helena, další výměny manželek i premiérové řady úspěšných seriálů.

Diváci se tak mohou těšit na pokračování Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 a od 6. února také na 16 díků třetí řady krimiseriálu Kriminálka Anděl. Úplnou novinkou pak bude seriál První krok z prostředí taneční školy, který režíroval na Nově oblíbený Jiří Vejdělek (například Muži v naději nebo Ženy v pokušení). Nova také do jarního vysílacího schématu nasadila nový rodinný sitcom Helena a vedle vlastní produkce odvysílá i další řady seriálů ze zahraničí, konkrétně Tudorovce, 24 hodin, Útěk z vězení, Mentalistu, Kriminálku Las Vegas a Upíří deníky.

Jdi po hlase

Nejvíce nadějí (a zřejmě i finančních prostředků – i když jejich výši ředitel TV Nova Jan Andruško nechtěl na dnešní tiskové konferenci komentovat) Nova vložila do reality show Hlas Česko Slovenska. Jde o koncept, který se pod označením The Voice of… úspěšně vysílal již ve 21 zemích. Nova s ním od 12. února do 3. června obsadí nedělní večery.

Na projektu se podílí i sesterská televize Novy TV Markíza. Slovensko zastupují dva hudební porotci-koučové, zpěvačka Dara Rolins a raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský. Za českou stranu budou nejlepší hlas hledat zpěváci Michal David a Pepa Vojtek. Show moderují Leoš Mareš a slovenská zpěvačka Tina.

Koncept soutěže, která má podtitulek Jdi po hlase!, počítá s účastí poloprofesionálních zpěváků, kteří vytvoří čtyři týmy vedené vždy jedním ze čtyř profesionálních zpěváků-koučů. Absolutní vítěz soutěže se může kromě finanční prémie těšit na exkluzivní smlouvu s nahrávací společností Universal, která je celosvětovým partnerem této show.

Novou reality show nabízí i Nova Cinema. Ta již včera odvysílala úvodní díl převzaté show Amazing Race, v níž jedenáct dvojic na různých místech světa včetně Prahy plní nejrůznější úkoly s cílem získat výhru 1 milion dolarů. Amazing Race Nova Cinema vysílá každý všední den v 19.05.

Autor: mir

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.