Obchodním ředitelem Economie se stal Milan Kovanda | E15.cz

Obchodním ředitelem Economie se stal Milan Kovanda

Economia, Milan Kovanda
Economia, Milan Kovanda
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Obchodním ředitelem vydavatelství Economia, a.s., se stal Milan Kovanda. Jeho úkolem má být péče o předplatitelské kmeny v oblasti tištěných a digitálních titulů, řízení aliančního prodeje a vyhledávání nových příležitostí.

Milan Kovanda (39) se v oblasti médií, obchodu a marketingu pohybuje déle než patnáct let. Začínal jako editor deníku Bohemia a týdeníku Žurnál. V letech 1999 až 2009 působil na různých pozicích ve společnosti Mafra, kde mimo jiné vedl inzertní tým. V roce 2010 byl obchodním a marketingovým ředitelem pro regiony ČR ve společnosti PPF Media se zodpovědností za projekt Naše adresa. Před příchodem do Economie působil jako obchodní a marketingový ředitel ve společnosti CES (Central European Services).

Mohlo by vás také zajímat:

Economia, a.s. patří do skupiny Zdeňka Bakaly a vydává Hospodářské noviny a týdeníky Ekonom, Respekt, Marketing & Media, Obchodní věstník a dalších 17 odborných titulů. Provozuje 20 internetových stránek včetně zpravodajského portálů IHNED.cz, Volny.cz a Vybermiauto.cz.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.