OMV nasadil v promo kampani kuchaře Emanuela Ridiho | E15.cz

OMV nasadil v promo kampani kuchaře Emanuela Ridiho

OMV nasadil v promo kampani kuchaře Emanuela Ridiho
Ridi
• 

rap

Promo akce „Kvalita do ruky“ od OMV nabízí od května zákazníkům exkluzivní vaření se šéfkuchařem Emanuelem Ridim. Projekt, který zahrnuje soutěžení na Facebooku nebo účast ve škole vaření s kuchařem Emanuelem Ridim, skončí v červenci.

„Stačí přijet na čerpací stanici, nasbírat všech 8 známek, nalepit je do hrací karty a tu poté vyměnit za vybraný nůž s doplatkem. V kompletní sadě doplněné o profesionální dřevěný blok na ochranu ostří nožů se nachází 6 kusů různých typů nožů a nůžky, jež zcela jistě najdou široké uplatnění ve vaší kuchyni. A jako bonus přidáváme exkluzivní sadu grilovacího náčiní, která zpříjemní letní grilování a posezení s rodinou,“ uvádí marketingová manažerka OMV v ČR Lucie Mašínová. Kromě tankování paliva u OMV a nabídky doplňkového sortimentu ze shopu mohou zákazníci získat sadu nožů Berghoff.

Do sbírání známek se budou moci zapojit také všichni členové multiloajalitního programu iBOD, a to tak, že své ibody vymění v internetovém katalogu odměn iBOD za známku do hrací karty.

Škola vaření s Emanuelem Ridim je přímo na facebookové stránce OMV.

Autor: rap
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!