Podívejte se na spot: Usain Bolt běží pro Visu | E15.cz

Podívejte se na spot: Usain Bolt běží pro Visu

Podívejte se na spot: Usain Bolt běží pro Visu
Usain Bolt pro Visu
• 

Aleš Hudský

Visa Europe právě odstartovala svou reklamní kampaň pro rok 2012. Její hlavní hvězdou je sprinter Usain Bolt. Visa své novinky představí během olympiády v Londýně, bude to první akce svého druhu, na níž zákazníci vůbec nebudou potřebovat hotovost.

Televizní reklama byla v ČR spuštěna v sobotu 17. března a poběží po celé Evropě. V reklamě vystoupí sportovci, kteří tvoří tým Visa Europe v čele s atletickou superhvězdou Usainem Boltem. Ten je díky pravidelné účasti na ostravské Zlaté tretře velmi populární i v Česku.

Podívejte se na nejdelší verzi spotu:

TV spot poběží ve dvou vlnách. První je brandová – se spoty 90, 60, 30 sekund, které upozorňují na Visu jako celosvětového sponzora Olympijských her a také na nové bezkontaktní technologie. Tato kampaň poběží do 3. dubna na TV Nova, TV Prima a kanálech mediazastupitelství AT media. Druhá část kampaně je už soutěžní, tedy promoční a poběží od 3. dubna zhruba do poloviny května na stejných stanicích.

„Letní olympiáda v Londýně bude největší sportovní akcí a já na ni pojedu s jedním cílem: obhájit své olympijské medaile. Značku Visa znají všichni a všichni této značce důvěřují. Visa teď platby ještě zjednodušila a zrychlila, takže naši spolupráci vnímám jako cosi přirozeného,” komentuje spolupráci s Visa Usain Bolt.

Autor: Aleš Hudský
 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!