Prazdroj chystá show k uvedení nové značky | E15.cz

Prazdroj chystá show k uvedení nové značky

Prazdroj chystá show k uvedení nové značky
Plzeňský Prazdroj chystá velké uvedení nové značky na trh
• 

red

Nová značka Plzeňského Prazdroje Fénix bude slavnostně představena veřejnou ochutnávkou a videomappingem na větrací věže Strahovského tunelu.

Plzeňský Prazdroj představí nové pivo, o kterém tvrdí, že je netradiční a od ostatních se liší nejen svou chutí. Pivovar volí i neobvyklý začátek kampaně a uvedení nové značky na trh. „Baví nás věci dělat jinak, proto i zrození Fénixe bylo hrou,“ vysvětlil marketingový manažer Plzeňského Prazdroje Dalibor Vainer „To však byl jen začátek: Fénixe světu ukážeme v den, který je vlastně v letošním roce tak trochu navíc, ve středu 29. února.“

V 19 hodin bude pro veřejnost na pražském Strahově kromě degustace připraveno mytické zrození Fénixe promítané speciální technologií videomappingu na větrací věže strahovského tunelu. Projekce znázorní cykly zrození, kdy nové, svěží a originální věci povstávají z věcí tradičních a historických.

Originální receptura Fénixe vznikla přímo v Plzeňském pivovaru. „Naši sládkové ladili výslednou chuť velice pečlivě a připravili lehké pivo se svěžím aroma, které představuje spojení tradice s moderním světem,“ řekl o nové značce Dalibor Vainer.

Mohlo by vás také zajímat:

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!