Puma prodloužila smlouvu s Boltem | E15.cz

Puma prodloužila smlouvu s Boltem

Usain Bolt a šéf Pumy Bjoern Gulden
Usain Bolt a šéf Pumy Bjoern Gulden
• 

br

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Puma tento týden oznámila prodloužení kontraktu s nejrychlejším mužem světa Usainem Boltem. Partnerství s několikanásobným mistrem světa a olympijským šampionem trvá již od roku 2003 a aktuálně došlo k prodloužení až po letní olympijské hry v Rio de Janeiru v roce 2016.

Sedmadvacetiletý Usain Bolt byl v minulosti zároveň hlavní tváří globálních marketingových kampaní značky a Puma s ním pro své produktové a komunikační aktivity počítá i v roce 2014.

„Puma je se mnou téměř od začátku. Rozpoznali můj talent a podporovali mě i ve složitější době, kdy jsem bojoval se zraněními. Jejich práce i pozitivní vztah k Jamajce jsou pro mě také důležité,“ uvítal Bolt prodloužení smlouvy.

„Bolt hraje zásadní roli v našich budoucích projektech stejně jako v komunikaci naší značky v souvislosti s olympiádou v Rio de Janeiru,“ vyjádřil se Puma CEO Bjoern Gulden.

Podívejte se na jednu z posledních reklam Pumy se světoznámým sprinterem:

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.