Reklamního tygra koupili Němci | E15.cz

Reklamního tygra koupili Němci

Tiger Team
Tiger Team
• 
ZDROJ: archiv

pjn

Česká společnost Tiger Team, která se specializuje na obchod s reklamním textilem, se stává 100% dcerou německé firmy L-Shop-Team.

Po dlouhá léta byl Tiger Team stálým zákazníkem německé firmy L-Shop-Team se sídlem v Dortmundu. Nyní je český podnik jeho 100% dcerou. Tímto krokem získává Tiger Team pozoruhodnou rozmanitost nabídky značek a výrobků předních dodavatelů reklamního textilu, ve spojení s rozsáhlými skladovacími kapacitami. Naopak L-Shop-Team posiluje svou přítomnost na českém trhu.

L-Shop-Team patří k největším velkoobchodům s reklamním textilem v Evropě. Podnik byl založen v roce 1981. Největší předností je kompletní dodávka reklamního textilu v krátkém termínu, bohaté skladové zásoby a široká nabídka značek. Celkem zahrnuje sortiment více než 90 značek světových výrobců s více než 4500 položkami zboží.

Společnost Tiger Team byla založena roku 1992 a specializuje se na obchod s reklamním textilem. K jejím hlavním zákazníkům patří reklamní agentury, tiskárny a výšivkárny.

Autor: pjn

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.