Seznam odstartoval zatím největší kampaň na Sfinance.cz | E15.cz

Seznam odstartoval zatím největší kampaň na Sfinance.cz

Seznam odstartoval zatím největší kampaň na Sfinance.cz
Seznam odstartoval zatím největší kampaň na Sfinance.cz
• 

br

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Internetový porovnávač finančních produktů, server Sfinance.cz, odstartoval svoji doposud největší marketingovou kampaň. Jejím cílem je ukázat výhody nejnovějšího produktu – povinného ručení zdarma.

Kampaň odstartovala v polovině září celostránkovou inzercí v tisku. Nyní se přesouvá do své hlavní části, a to na televizní obrazovky a venkovní plochy. Televizní spot bude k vidění do konce října na všech kanálech FTV Prima, Barrandov a stanicích patřících pod AT Media. Reklama pracuje s animovanou platformou podobně jako u spotu na server Zboží.cz nebo aplikaci Mapy.cz. Jejím cílem je ukázat divákům, že získat povinné ručení zadarmo není pohádka, ale skutečnost. Realizaci TV spotu zajistila společnost Eallin Prague, koncept a obsah spotu vznikl in-house.

Podívejte se na nový spot:

Na venkovních plochách si serveru Sfinance.cz budou moci lidé všimnout v ulicích Sokolovská, Nádražní, Radlická a ve videu i na Nuselském mostě. Součástí kampaně jsou i on-line média, konkrétně videoreklama ve zkrácené desetivteřinové verzi na službách společnosti Seznam.cz. Nový produkt Sfinance.cz povinné ručení zdarma se objeví také ve formě product placementu v pořadu Rady ptáka Loskutáka. Kampaň bude podpořena i venkovními eventy.

Autor: br

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.