Seznam seznamuje děti s bezpečným seznámením | E15.cz

Seznam seznamuje děti s bezpečným seznámením

Seznam se bezpečně
Seznam se bezpečně
• 

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Seznam.cz se letos poprvé zapojil do národního kola mezinárodní soutěže Young Lions. Dával zadání pro kategorii Cyber, kde byl zastoupen i v porotě, a nyní nasazuje vítězné a kreativní interaktivní bannery na podporu svého projektu Seznam se bezpečně.

Seznam.cz se letos stal partnerem národního kola soutěže pro talentované mladé kreativní odborníky na komunikaci, Young Lions.

Stal se partnerem kategorie Cyber a vložil do soutěže ne zcela lehké zadání: Vytvořit zajímavé bannery na projekt Seznam se bezpečně, kterým se Seznam.cz snaží upozorňovat na rizika sdílení informací a interakce s ostatními uživateli primárně mladé (12-16 let), ale také jejich rodiče a učitele.

Kromě on-line prezentace projekt zahrnuje i setkání se studenty, za nimiž vždy zamíří expert na sociální média Seznam.cz, Martin Kožíšek, společně se zástupcem Policie ČR a senátorem odpovědným za bezpečnost na internetu.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.